5 põhjust miks tulla TWERK trenni

  1. TWERK on lõbus!

Kui sa veel üldse ei tea mis see twerk trenn/tantsustiil on, siis lühidalt võib öelda, et see on see stiil, mis keskendub sinu booty, ehk tagumiku liikumisele ja seda võib praegu näha peaaegu igas muusikavideos. Tihtipeale kui annan kuskil eratrenni või kursust või siis on keegi tulnud treeningusse esmakordselt, siis on see ikkagi väga lõbus. Lõbus on avastada endas külgi ja kasutada tantsimiseks neid kehaosi, millele sa võibolla enne nii suurt tähelepanu ei pööranud. Lõbus on avastada, et oled hulga ägedate naistega koos ja kõik sheigivad ja raputavad koos sinuga ja kõik tunnevad ennast võimsalt! Võib juhtuda nii nagu paljudel teistel, et järsku avastad, et proovitrennist on saanud juba kuu või kaks ja harjutad juba esinemiseks:D

   2. TWERK on hull treening!

Twerk trenn on väga intensiivne! Enamus ajast oleme poolkükis ja lisame sinna hulganisti intensiivseid liigutusi. On oht lausa hulganisti kaloreid kaotada:D! Lisaks sellele arenevad lihased, koordinatsioon ja ka paindlikkus. Ehk siis saad kõike mida ühest heast trennist tahad saada! Niiet kui sul on kõrini tavalistest fitnessklubide rühmatreeningutest ja tahad proovida midagi uut, siis see on sinu jaoks.

   3. TWERK suurendab enesekindlust!

Sest see on tõeline woman power stiil! Ma ütlen, et aitab valehäbist ja oma keha peitmisest – meil kõigil on õigus panna selga mida tahame ja liikuda nii nagu tahame nii, nagu on seda teinud naised igas maailmajaos mitmete aastasadade jooksul. Läbi liikumise õpime ka oma keha armastama.

    4. TWERK on kogukond!

Sest see ei ole lihtsalt treening, vaid ka kuuluvustunne. Sinu trennikaaslased ei ole lihtsalt trennikaaslased vaid sinu uued sõbrad. Lisaks trennidele on meil mitmeid ühiseid koosviibimisi olnud ja on ka tulevikuks plaanis – laagrid, esinemised, tantsuvõistlused (Battle), koosviibimised.

     5. TWERK on kõigile!

See treening ja tantsustiil sobib kõigile, olenemata vanusest, kehakujust, soost, eelnevast tantsukogemusest jne. Twerk with Yahna trennides käib igas vanuses naisi ja kõige lihtsam on lihtsalt ise kohale tulla;).

Need ongi 5 põhjust miks proovida TWERK stiili. Treeningud algavad 7.01, aga senikaua saate vaadata meie uusimat tantsuvideot Twerk Camp! laagrist siit:

https://vimeo.com/308529578

TWERK tunnid 2019 jaanuaris

T 18.30 TWERK Basics

K 19.30 TWERK Basics

E ja K 20.30 TWERK choreo ja trikid

E ja K 12.00 Twerkout

Twerk tunnid toimuvad Müstika Tantsustuudios (Tatari 64, 6 korrus), Twerkout toimub Tantsugeenis (Rotermanni 2) Tallinnas.

Lisainfo ja registreerumine yahna@therebelmom.ee

2019-01-04T16:52:30+03:00