Mitmekülgselt ja tervislikult toitumine, enda armastamine ja oma kehaga rahulolu saavutamine on võimalik kõigile 

Siis miks sa varem pole saavutanud edu?

Sa oled edukas naine ja sul on pidevalt kiire. Või oled ema ning lisaks on sul veel töökohustused. Sa tead tervisliku ja mitmekülgse toitumise tähtsust ja mõistad, et olla edukam tööl ja kodus pead sa panema ennast esikohale. Tundub, et teistel su ümber on kõik kontrolli all ja sa tahad sama.

Enam ei ole küsimus, et millal ma alustan, vaid mis strateegiat ma kasutan, et olla võimas ja tunda ennast hästi iga päev.

Sa tunned, et on aeg muutusteks, aga samas on nii palju infot ja sa ei tea millega alustada ja mis strateegiat kasutada.

Sa ei ole üksi.

Ma olin 27 kui ma sain aru, et nii enam jätkata ei saa. Ma olin väsinud erinevatest dieetidest ja oma keha varjamisest. Ma olin väsinud sellest, et ei pidanud ennast väärtuslikuks ja pidevalt muretsesin oma keha pärast.  Ma ei tahtnud enam mõelda, et kas ma peaksin kaalust alla võtma ja mida selleks teha. Mul oli küllalt teistega võrdlemisest. Ma ei tahtnud enam oma keha kurnata toiduga, mis pole mulle hea ja mis tekitab mulle halva tunde. Ma ei soovinud enam olla väsinud ja eesmärkideta.

Selleks läks aastaid, enne kui ma aru sain mida ma pean tegema ja kuidas. Mul ei olnud kelleltki abi küsida ja ma olin oma küsimustega üksi.

Aga ma mõtlesin selle välja ja elan nüüd elu oma reeglite järgi ja juhin elu teadlikult.

„Mu elu on suurepärane, aga ma soovin, et oleks olnud keegi, kes mind mu teekonna alguses oleks aidanud ja mind suunanud. Ma tean, et oleksin jõudnud oma eesmärkideni kiiremini“ – Jaana

Sellest on möödas aastaid, kui alustasin oma teekonda, mil ma õppisin tundma iseennast ja kogema teadlikkust sellest kuidas toitumine mõjutab mu aju ning kuidas enda armastamine mõjutab kõike, ning on minu elu EDU alus!

Ma hakkasin tundma, et oma läbitud teekonna kaudu on mul nii palju pakkuda ja soov teisi nende teekonnal aidata muutus järjest tugevamaks. Läbi toitumise ja coachingu õpingute tundsin, et tahan olla toeks kõikidele, kes vajavad muutust ja kes tahavad elada külluslikku ja õnnelikku elu. Jälgi ja vaata, kas tunned ära ka iseennast ja vajad oma ellu muutust:

 • Vaatad instagramis teiste pilte ja tunned kadedust ja soovid omale ka samasugust välimust/elu/edu/reisimist
 • Kaalud ennast iga päev 
 • Tunned end oma kehas ebamugavalt ja lükkad pidevalt väljakutseid edasi ja ütled endale, et teed seda siis kui: oled kaalust alla võtnud/välimust muutnud/julgust kogunud
 • Sa oled väsinud dieetidest ja ei soovi, et toit juhiks su elu
 • Sa ei tea mida süüa ja kui palju või soovid kinnitust, et sinu toitumine on sulle kõige õigem
 • Tahad tunda ennast vabana ja võimsana, aga ei usu endasse piisavalt
 • Sul pole enda jaoks aega. Või on mõnikord, aga ainult siis kui töö on tehtud/kodu koristatud
 • Sul on justkui kõik olemas, aga sa ei tunne ennast nii nagu sa arvasid, et ennast tunned. Tahad enamat.

Ma ei usu juhustesse. Sa sattusid siia lehele põhjusega. Kui sa oled oodanud mingit märki, siis see ongi see. See on sinu võimalus.

Kui sa ei taha veeta aastaid veel niimoodi mõeldes, siis sa oled valmis! Need mõtted ja tunded ei lähe niisama ära. Nendega on vaja tegeleda. Sa oled imeline ja sa oled valmis muutusteks!

Iga muutus on raske ja eriti esimesed sammud muutuse teel. Sa võid kindel olla, et sellel teel on takistusi vasakul ja paremal ning käänakuid ja kurve, mis on ettearvamatud.

See on sellepärast, et sinu kehas toimub selline protsess:

Sinu aju tõlgendab uusi olukordi ja mõtteid ohuna, mille eest on vaja kaitsta. Iga kord kui me midagi tunneme ja mõtleme, on need seotud meie alateadvusega ning kui me minevikus oleme kogenud midagi mis meie aju jaoks on ebameeldiv, proovib ta ka edaspidi meid sellest võimalikult kaugele juhtida.

See ongi põhjus miks, kui sa midagi uut proovid, siis sa võid tunda hirmu, põgenemissoovi ja vältimist.

Kui sa oled kogenud mingit tegevust millele sa ei pühendunud ja õppisid läbi selle ennast mitte usaldama, siis üritab su alateadvus sind ka edaspidi uutest kogemustest võimalikult kaugele juhtuda.

Näiteks:

Mured ja mõtted, et sa pole nagunii piisavalt hea ja milleks üldse proovida…..

Või

Midagi pole varem õnnestunud, siis miks üldse proovida…

See on sinu keha kaitsemehhanism, mis tahab sind hoida turvalises kohas.

Aga

See turvaline koht võib olla turvaline su aju jaoks, aga mitte sinu jaoks. Miks muidu on inimestel keeruline vahetada töökohta, mid nad muidu jälestavad. Või alustada ettevõtted, millest nad on nii kaua unistanud. 

See on lihtsalt su keha kaitsemehhanism ja sellel puudub seotus reaalsusega ja sinu tõega. 

Iga alustamine ja muutus on alguses raske. Muutus ongi teistsuguse otsuse tegemine, kui eile. See kui sa oled muutuse teel ja astud vanast sinast, uude endasse, siis see on keemiline, neuroloogiline ja hormonaalne muutus. Ja sellepärast ongi mõnikord nii hea öelda ei. Isegi siis kui see tundub äge ja põnev suur muutus. Su keha tahab jääda samasse kohta, sest see on turvaline ja tuttav. 

Aga

Kui sa ütled ja suurtele muutustele, siis sa ütled oma kehale, et aitäh, aga ma ei vaja su kaitsemehhanismi hetkel. Ma tahan olla võimas ja ma võtan ise vastutuse juhtida oma elu paremuse poole.

Ma olen valmis muutusteks ja oma elu juhtimiseks……, aga mul pole aimugi mida teha.

Meedias on tohutult informatsiooni toitumise ja tervise kohta. Ja muidugi ka selle kohta missugused me nende arust peaks välja nägema.

Aga me ei vaja enam informatsiooni. Me vajame strateegiat kuidas ja mida me personaalselt peame tegema, et tunda ennast värskena, elavana, motiveerituna ja kuidas ning mida me peame tegema, et armastada ennast ja oma keha. Mis toitu me peame sööma, et meie vajadused saaksid rahuldatud ja tunneksime ennast kerge ja elavana.

Iga päev üles ärgata ja tunda rahulolematust enda üle ning edasi lükata oma elu, enam ei toimi.

Tunda muret selle üle, et mida süüa ja kui palju on nii eilne päev.

Toitumiskavad ja dieedid ei ole personaalsed ja need on ajutised lahendused ja need ei toimi pikaajaliselt.

Informatsioon on küll kasulik, aga strateegia ja plaan on see mis paneb kõik tõeliselt liikuma.

Kujuta ette, et oled juba saavutanud oma eesmärgid:

 • Tunned ennast oma kehas hästi! Kannad neid riideid mida tahad ja teed seda mida tahad ja millal tahad!
 • Sööd seda toitu, mis sulle maitseb ja tunned, ennast värskena, energilisena ja kergena – toitud intuitiivselt
 • Ei muretse toiduvalmistamise pärast, sest valmistad seda mida tahad
 • Sa saad kõik mida sa tahad, sest sa tead, et sa oled võimas ja võitmatu, ning miski ei peata sind
 • Sa tead, et oled imeline Naine ja suudad saavutada kõik eesmärgid mis endale püstitad!
 • Sa oled enesekindel ja sihikindel – oskad juhtida ja kontrollida oma mõtteid ja emotsioone
 • Sa lood ise oma reaalsuse ja juhid seda suure julgusega

Rebel – 66-e päevane mindshift

See oled sina – võitmatu ja võimas Naine. Väljaspool piire ja imeline.

Rebel – holistiline heaolu body&mind coaching on 66 päevane intensiivne programm, mis aitab naistel saavutada suuremat rahulolu oma kehaga, saama sõbraks toidu ja iseendaga, õppida seost toitumise ja oma mõtete ja tunnete vahel ning juhtida oma elu enda tingimuste järgi.  Toitumisnõustajad vaatlevad ainult sinu toitumist ja nõustajad sinu mõtteid, uskumusi ja emotsioone – siin on ühendatud mõlemad. Holistiline heaolu coaching vaatleb inimest tervikuna:

 • mõtteviis
 • emotsioonid
 • tervis
 • spirituaalsus

Kõik täiendavad üksteist.

Tõelised tulemused kahe kuuga

See programm on tehtud sinu jaoks

66 päevase programmi jooksul saavutad sa:

– selguse oma seniste alateadlike valikute ja uskumuste kohta ja õpid neid tuvastama ning uutega asendama

– oskuse valida ja valmistada toitu, mis sulle maitseb ning mis on mitmekülgne ja tervislik

– suurema rahulolu oma kehaga ja iseendaga ning läbi selle rahu

– suurema enesekindluse ja usu iseendasse

– isikliku strateegia kuidas valida toitu, nii, et see sind ja su keha toetab

– võime juhtida oma elu oma tingimuste järgi ja läbi selle kutsuda oma ellu rohkem küllust, õnne ja armastust.

 Programm sisaldab:

Coaching kõned ja live toetus:

 • Iganädalased  1-1 coaching kõned, et töötada isiklikult sinu eesmärkidega (videokõned)
 • Koduseid töid ja ülesandeid
 • Lihtsaid retsepte
 • FB toetusgrupp
 • Live toetus väljaspool coaching kõnesid

Tagasiside

“Ma teadsin, et coaching saab olema kasulik, kuid tegelikult oli see veelgi enamat. Olen pidanud end üsna teadlikuks ja ennast hästi analüüsivaks inimeseks, kuid tänu coachingule sain veelgi enam oskust ennast analüüsida, ennast armastada ja ennast hinnata. Minu jaoks oli oluline see, et coach pani mind tundma, et olen usaldusväärses keskkonnas ja saan vabalt arutleda. Kõik oma vastused küsimustele leidsin tänu coachile samuti ise. Lisaks maailma- ja sisepildi avardamisele sain tegelikult väga palju praktilisi väljundeid ja meetodeid, mida hakkan kindlasti rakendama. Olulisim kõigist oli aga siiski arusaam, et enesesse uskudes ja enesega tööd tehes on KÕIK võimalik! 🙂 “ Elis

“Ma tundsin pikemat aega, et olen tasakaalust väljas ja vajasin inimest kellega arutada ja saavutada taas tasakaal. Mind on huvitanud küsimus, et mis on see mis paneb ennast unustama, et iseenda peale peab mõtlema ja olema enda vastu hea. Miks käsi haarab toidu, mida ma tean küll, et pole parim valik aga ikkagi seda teeb? Selleks, et nendele küsimustele vastused saada oli coaching väga hea võimalus. Jaanale on hea ennast avada ja tundsin enda ümber toetust ja mõistmist.” Katrin

“Tegid selle protsessi väga mõnusaks ja oli lihtne olla avatud. Mõned Küsimused olid rasked just seetõttu, et polnud ise enda sisse niimodi sukeldunud kuid iga küsimus aitas jälle ja jälle kaasa “tõe” või allikate leidmisele. Selline kaevamise faktor justkui. Sess ise oli väga soe ja innustav. Hinnagutevaba ja toetav.” Maria

“Mina soovisin asjatundja nõu oma toitumise kohta, kuna tundsin meeletut väsimust ja kurnatust väga pika aja vältel. Õppisin oma hirmudest võitu saama ning rohkem teadlikkumalt oma söögikordi jälgima, kuna sõin varem liialt vähe. Tunnen nüüd peale Rebel Queen Coachingut end chillilt, sest tean, et teen enda jaoks parasjagu õiget asja ja tean ka mida parandada, kuhu pürgida. Juba praegu on mu kaal veidikene tõusnud, mis on minu jaoks super näitaja! Keha on taas tundlikum (varem ei tundnud enam näljatunnet) ja energiat on nii palju rohkem, et ei pea enam päevast uinakut lapsega tegema. Lisaks jäin väga rahule, kuna sain enda jaoks abi ka muudel teemadel, mis ei puudutanud otseselt toitumist, ning olen ka tänu sellele oma elu igas aspektis rohkem motiveeritud. Olen väga tänulik Jaanale, kindlasti soovitan coatchingut kõigile huvilistele!” Keidi

97% meie mõtetest on samasugused nagu eile. Ainus võimalus neid võita, on neid muutes.

Miks me oleme valmis kulutama tuhandeid tehnikale/autodele/meigile/ehetele, aga mitte iseendale?

Kui sa oled mures programmi hinna pärast, siis mõtle, et see on investeering sinu tuleviku heaks ja sa võib tunduda suur muutus. Väärtuslikud investeeringud toovad investeeritu tagasi mitmekordselt. Investeerimine oma väärtuslikkuse, enesekindluse ja heaolu tõstmisesse mitte ainult ei pikenda sinu eluiga vaid muudab selle ka õnnelikumaks. Ja enesekindlad ja õnnelikud inimesed tõmbavad ligi nii raha, kui ka võimalusi. 

REGISTREERUMINE ja investeering

yahna@therebelmom.ee / 58003529

või

broneeri endale 10 min tasuta esimene sessioon yahna@therebelmom.ee

Pakkumine Jaanuari Restart! grupi liikmetele:

499 eur

Võimalik maksta kahes osas: 2×259 eurot

NB! Pakkumine kehtib kuni 24.01