Kuidas hommikul mitte hulluks minna

Tihtipeale on just hommikud need kõige närvilisema tundega, sest siis on ju nii kiire-kiire! Peab ju voodist välja saama, siis pessu, lapsed üles ja riidesse, söök valmis, meik, juuksed, riided, kassile toit, tee või kohv, uksest välja. Selleks ajaks kui sa oled autosse jõudnud, tunned väsimust ja kerget ärritust. Tunned ennast ära? Mina igatahes olin selline, sest mulle meeldis täiesti viimasel sekundil ärgata ja siis imestada, kuidas asjad ei lähe nii nagu ma ette kujutasin:). Võibolla sa arvasid, et laps ärkab ja paneb kohe riidesse ja teeb kõik nii nagu sina? Ha. Ha. Ha. Tavaliselt ikka midagi juhtub. Sokid ei sobi või tuju on halb… Või siis on öösel lund sadanud ja nüüd pead kõigepealt tee autoni leidma ja siis pead sellest lumest ka kuidagi vabanema. Igatahes, on nii palju asju mis võib juhtuda, kui on kiire! Mingil hetkel ma lihtsalt alistusin. Ei avaldanud enam vastupanu ja mõtlesin oma mõtted teistsuguseks. Ma mõtlesin, et ma hakkan hommikuid hoopis armastama:)

Seejärel ma mõtlesin kuidas ma tahan ennast hommikuti tunda ja koostasin omale “minu hommiku” retsepti:)

See retsept algab tegelikult juba eelmisel päeval:).

Vajadusel valmistan ette hommikusöögi. Panen vette likku kas toortatra või kaerahelbed. Kui sulle meeldib võileibu süüa, võid kokku blenderdada ka oapasteedi (oad või kikerherned, küüslauk, sool, pipar). Peaasi, et oleks super mega lihtne ja kiire.

Magama lähen 22.00 (jep kõlab imelikult, aga täiesti meeldiv tegevus)

Äratus 06.00 (õumaigaad, aga jaaaaaaaaa)

Dušš, pesu

Meditatsioon 10-20min (jällegi -jaaaaaaaaaa, kui sa pole proovinud, siis soovitan väga. Meditatsiooni kasulikkust tõendavad lugematud teadusuuringud)

Minu aeg. Aeg teha endale üks tass matcha lattet või kohvi. Lugeda raamatut, vaadata üle päeva plaan ja seada endale kõige tähtsamad 3 ülesannet mis peavad olema tehtud. Ja üle vaadata need väiksemad ülesanded. Teha tööd. Ükskõik mis sulle meeldib. See on see aeg kui su pere ja ümbritsev maailm veel magab ja saad teha oma asju.

Seejärel saad juba aegsasti üles äratada teised. Panna riidesse.

Saad kokku blenderdada toortatra mõnusaks pudruks või valmistada mõned võikud.

Ja mõelda kui chill kõik on:).

xoxo

Yahna The Rebelmom

2019-03-05T14:29:11+03:00