Coaching, ehk eesti keeles kootsimine, on inspireeriv, motiveeriv ja loominguline partnerlus, mis toetab inimese isiklikku ja/või ametialast kasvu ning toimetulekut muutustega.

Kootsing sobib kõikidele inimestele. Kui sa oled oma elu elanud oma plaani järgi, aga sa ei tunne ennast nii hästi, nagu arvasid ennast tundvat. Või siis oled oma elus teelahkmel ja ei tea kuidas edasi minna, siis on kootsing sulle ideaalne. Kootsingu protsessis ei nõustata klienti, vaid aidatakse inimesel ise leida oma seest kõige paremad ja õigemad valikud ja otsused. Just nii on tulemus kõige võimsam. Koots julgustab sind avastama oma potensiaali ning suunab sind seda maksimaalselt kasutama. Erinevalt teraapiast, mis keskendub minevikule, käsitleb  kootsimine olevikku ja tulevikku. Koos paneme paika tegevuskavad, mis aitavad jõuda püstitatud eesmärkideni.

Kootsingu metoodika ja tehnikad tuginevad mõtteviisile, et inimene ise tajub, mis on tema elus ja töös ettetulevate takistuste lahendamiseks vajalik. Inimesel on kõik vastused temas endas olemas, aga tihti on neid enda seest raske üles leida ja selle peale tulla ning neid märgata. See ongi kootsi ülesanne – aidata need vastused ja lahendused üles leida.

Kootsing on väga edumeelsetele ja areneda soovivatele inimestele. Neile, kes tahavad kasvada ja pürgida kõrgustesse ja saavutada oma eesmärgid. Olles sealjuures eluga rahul ja õnnelik.

Mina olen oma elus mitmeid kordi investeerinud kootsidesse ja olen alati olnud tulemusega väga rahul. Kootsinguprotsessi edukuse määrab alati see, kui palju sa sinna ise panustad. Mina olen alati olnud täielikult kohal, kuulanud ja leidnud ise oma vastused ja sealjuures saavutanud ka püstitatud eesmärgid. Sealjuures on investeering kootsingusse (nii vaimselt kui materjaalselt) alati tagasi tulnud mitmekordselt.

  • Olen saanud suuremat selgust, kui olen olnud eluga teelahkmel
  • suurenenud enesekindlus
  • tõusnud teadlikkus uskumustest, mis mind enam ei teeni
  • parem suhe iseendaga
  • suurem meelerahu
  • kõige tulemusena on suurenenud sissetulek, julgus ja eneseteadlikkus