TOITUMISNÕUSTAMINE2019-03-05T09:23:22+03:00

TOITUMISNÕUSTAMINE

Minu eesmärk toitumisnõustamisel on teha oma teadmised kättesaadavaks kõikidele huvilistele. Olen olnud ise toitumishäirete küüsis juba aastaid. Toit on olnud nii minu parim sõber, kui ka vaenlane. Nüüd tunnen, et olen leidnud parimad lahendused nii tervise, heaolu  kui ka pikaealisuse eesmärgil – ei taha ju vaevelda haiguste küüsis, kui elu eesmärgiks on hoopis lõbus ja seiklusrikas teekond. Seepärast tahan jagada oma teadmisi ka Teiega – et ka teie elu oleks lihtne ja saaksite teha seda mida soovite, ilma et Teid juhiks toit või haigused.

Mitmekülgne, tervislik ja intuitiivne toitumine on mind juba huvitanud aastaid. Olen ennast harinud ja täiendanud igal võimalusel ja ootan põnevusega, et saan aidata ka Sind. Toitumisnõustamine käib alati käsikäes parema liikuvuse ja trenniga. Kogemused treenerina aitavad mul ka mõista liikumise tähtsust ja soovitada ka Sulle parimat komplekti toitumisest ja trennist.

THE REBELMOM TOITUMISNÕUSTAMISE PÕHIMÕTTED

Toitumisnõustamine on söömisharjumuste nõustamine elustiili parandamise eesmärgil, lähtudes tõenduspõhistest toitumis- ja liikumissoovitustest.

Mina usun ja elan ise tervislikke eluviise eelistades. Kindlasti ma ei poolda dieete ja enese piitsutamist, vaid hoopis mitmekülgset toitumist. Tervisliku toitumisega on kaalulangus ülekaalu korral garanteeritud, aga sealjuures ma tahan välistada hangry oleku (hungry+angry/näljane ja vihane ing.k). Kuna kõik algab eluviisist, siis selle asemel, et pakkuda ranget dieeti, juhendan ma Teid tervise ja keha armastamise teekonnale läbi muutuste ja intuitiivse toitumise. See ei ole lihtsalt jälle üks dieet, vaid lahendus ja ühe teekonna lõpp ja teise algus, mis on täis põnevaid maitseelamusi, vabadust ja enesega rahulolu.

Toitumisnõustamine

Personaalne konsultatsioon koos toiduvaliku analüüsi ja nõuannetega menüü mitmekülgsemaks ja tervislikumaks muutmisega.

Toitumisnõustamise hinnakiri 2019

1h 35EUR

Broneeri aeg: yahna@therebelmom.ee