TREENING

TUNNIPLAAN

Tribal Fusion E ja K 17.30

Twerk I E ja K 19.30

Twerk II E ja K 18.30

(UUS – jälgi www.twerkestonia.ee)

HINNAKIRI

HINNAKIRI : 1x 10eur, 4x 34eur (kehtib 1 kuu), 1 kuu (8x) 49eur

TANTS

Tribal Fusion Kõhutants (eksperimentaalne kõhutants)

Tribal fusion kõhutants on eksperimentaalne tantsustiil, mis seob endas kõhutantsu muude tantsustiilidega. Tribal fusion arenes välja 1990ndatel San Franciscos ja on kasvanud populaarseks tantsustiiliks üle kogu maa.

Tribal fusion on väga kaasaegne kõhutantsustiil ja peale idamaise tantsu tehnika seob endas tantsustiilid, mis artistile endale meeldivad. Väga levinud on kasutada lisaks kõhutantsule contemporary, urban stiilide tehnikat. Aga ka selliste stiilide, nagu vogue, India tants, waacking, house jpt tantsustiilide tehnikat.

Seda stiili saad 2019/2020 hooajal õppida Müstika Tantsustuudios (Tatari 64, Tallinn, 6. korrus)

E ja K 17.30 edasijõudnud – treener Yahna

R 17.30-19.00 algajad – treener Krete

Hinnad: 1 kuu 45 eur, pool kuud 30 eur, 1 kord 10 eur

Hinnad algajad: 1 kuu 35 eur, 1 kord 12 eur

TWERK

Twerk on eriti kuum trenn, mis keskendub sinu booty ja puusade liikumisele! Twerk on maailmas väga populaarne ja seda saab näha peaaegu kõikides välisartistide muusikavideotes. Twerk on väga hoogne tantsustiil ja tundides areneb sinu tugevusele ka kindlasti painduvus. Kuna see on tõeline womanpower stiil, siis saad lisaks veel kuhjaga enesekindlust, uued sõbrad trennisaalist ja esinemisvõimalusi.

Twerk 2019/2020 hooajal Müstika Tantsustuudios (Tatari 64, Tallinn, 6 korrus)

E ja K 17.30 Twerk algajad – Kristi

E ja K 18.30 Twerk Basics + – Yahna

E ja K 19.30 Twerk koreo ja trikid – Yahna

Hinnad: 1 kuu 2x nädalas 45 eur, 1 kuu 1x nädalas 30 eur, 1 kuu 4x nädalas 75 eur,  1 kord 10 eur

STRIPDANCE/SENSUAL

See tantsustiil ülistab sinu naiselikkust, aga on samas arendav ja täis väljakutseid. Seda tantsustiili tantsitakse kontsakingades ja see sisaldab nii tantsu- kui ka floorwork tehnikat. Palju kasutatakse ka trikke vaheldumisi aeglaste ja sensuaalsete liikumistega. Selles tunnis areneb nii sinu painduvus, kui ka enesekindlus ja kehatunnetus naisena.

FITNESS

TWERKOUT

Twerkout on uus ja kuum tantsuline treening, mis on hoogne ja lõbus ning põletab hulgaliselt kaloreid! Twerk on tõeline womanpower stiil ja lisaks sellele, et see on fun, lisab ta ka enesekindlust ja naiselikkust. Twerkout treeningus kasutame palju twerk stiili liigutusi, mis keskendub eelkõige sinu tagumise poole, ehk booty liikumisele, ent sealjuures ei jää treenimata ka kogu keha! Muusikaks kasutame hoogsat ja kaasakiskuvat Jamaika, aafrika ja hip-hopi rütme. Treening sobib kõigile ja ei vaja mingit eelnevat kogemust!

Twerkout 2019/2020 hooajal

Tantsugeen Stuudios (Rotermanni 2, Tallinn)

K 12.00 – treener Yahna

Saku Pilatesestuudios 5NÖÖPI

N 18.00 – treener Yahna

Fitness Fusion / Ema ja lapse trenn

Fitness fusion on ema ja lapse trenn, mis ühendab endas jooga ja jõuharjutused. Trenni on oodatud kõik, eelkõige emad, kes tahaksid väga trenni teha, aga last pole kuhugi jätta. See treening on emadele, kuid harjutusi saab kohandada nii, et neid saab teha koos lastega. Trenni saab tulla igas vanuses lapsega, kaasa võib võtta mänguasju:).

Emadena tahame vähese ajaga parimat tulemust ja see treening just selleks ongi!

SPICY YOGA

See treeningstiil annab sulle lisaks mõnusale treeningule ka kuhjaga naiselikkust ja õpetab oma keha hindama ja armastama. Spicy Yoga ühendab endas jooga, sensuaalse liikumise, twerkingu ja venitustrenni. Tulemuseks on treening, mis on suurepärane, nii sinu kehale, kui ka meelele.

TWERK FIT

TwerkFit on treening, milles on ühendatud jõutrenn ja twerking. See on terve keha treening, fookusega sinu keha keskosale ja booty kasvatamisele.

STRETCHING/CONTORTION

See tund on sulle, kui tahad arendada oma paindlikkust või siis kasutada venitusharjutusi, et parandada oma rühti ja enesetunnet läbi treeningu. Ja seda kõike lõunapausi ajal! Tund koosneb soojendusest ja erinevatest venitusharjutustest, mis aitavad sind eesmärkidele lähemale, olgu see siis lihtsam painutus või spagaat või keerulisem contortion venitus. Kõik harjutused on kohandatavad ja oodatud on kõik huvilised!

PERSONAALNE TRENNIKAVA SULLE

Leiad, et miski siit ei sobi Sulle? Meeldib midagi siit ja natukene sealt aga pole nagu aega alati trenni tulla? Siis on mul sulle just midagi ideaalset! Vali, kas minu spetsiaalsed ONLINE õppevideod, mis on lõbusad ja lihtsad! Või proovi personaalset trenni kava kas koduseks või jõusaali treeninguks, koos toitumise kavaga Fit&Well trenniproffidelt!