Septembrist alustab uus trenni- ja tantsuhooaeg uute treenerite ja uue tunniplaaniga ja ma olen juba väga põnevil!

Tantsustiilidest on esindatud tribal fusion kõhutants ja twerk ning fitness stiilina on tunniplaanis kavas Twerkout!

TANTSUTRENNID:

Esmaspäeviti ja kolmapäeviti

17.30 Tribal Fusion kõhutants edasijõudnud / Yahna

Modernne vorm kõhutantsus, milles on segatud traditsioonilised kõhutantsu liigutused muude tantsustiilidega. Minu trennides õpime lisaks tribal fusioni tehnikale erinevaid tantsustiile, mida mis mind ennast inspireerivad.  Sellega on võimalus arendada ennast ja oma keha ning liikumist mitmel erineval moel. Kindasti teeme jälle ka erinevaid videosid ja on ka võimalus esinemisteks.

17.30 Twerk algajad / Kristi

See tund sobib kõikidele, kes pole varem twerk tehnika või tantsimisega kokku puutunud. Siin tunnis õpitakse twerk põhitehnikat ja lihtsamaid kombinatsioone. See tund on mõeldud algkursusena, kuhu saab igal ajal liituda ja samas ka igal ajal edasi minna Twerk Basics+ gruppi. NB – saali mahutavus piiratud – vajalik etteregistreerimine!

18.30 Twerk Basics + / Yahna

Selles tunnis tehakse rohkem tehnikat ja lihvitakse seda ning keskendutakse juba kiirematele ja keerulisemate liigutustele. See tund sobib kõikidele, kes on käinud algajate tundides või kes omavad eelnevat kogemust tantsimise või twerkimisega. Igas tunnis on uued harjutused ja combod – võib liituda igal ajal.

19.30 Twerk choreo ja trikid / Yahna

Tund eeldab kogemusi twerkimisega. Tunnis õpime koreograafiaid ja tehnikat ja ka erinevaid trikke. Samuti venitame ja teeme rohkem tantsutehnikaid. Nb – esinemisvõimalused ja videod

Reedeti

17.30-19.00 Tribal Fusion kõhutants algajad / Krete

Tribal fusion kõhutants on segu traditsioonislisest kõhutantsust ja modernsetest tantsustiilidest.  Sellest trennis õpitakse stiilile iseloomulikku tehnikat ja ka lihtsamaid koreograafiaid. See tund on sinu jaoks kui soovid arendada oma liikumist ja sa oled üks äge inimene kes tahab kuuluda meie vägevasse tantsuperekonda.

KÕIK tantsutrennid toimuvad Müstika Tantsustuudios (Tatari 64, 6. korrus, Tallinn – sissepääs pärnu mnt poolt klaasustest)

FITNESS

Kolmapäeviti

12.00 TwerkOUT / Yahna

Tund toimub klubis – TANTSUGEEN (Rotermanni 2, Tallinn)

Neljapäeviti

18.00 TwerkOUT / Yahna

Tund toimub Sakus Pilatesestuudio 5NÖÖPI (Tallinna mnt 4, Rimi II korrus)

Twerkout on uus ja kuum tantsuline treening, mis on hoogne ja lõbus ning põletab hulgaliselt kaloreid! Twerk on tõeline womanpower stiil ja lisaks sellele, et see on fun, lisab ta ka enesekindlust ja naiselikkust.

Twerkout treeningus kasutame palju twerk-stiili liigutusi, mis keskendub eelkõige Sinu tagumise poole ehk booty liikumisele, ent sealjuures ei jää treenimata ka kogu ülejäänud keha!
Muusikaks kasutame trennis hoogsat ja kaasakiskuvat Jamaika, aafrika ja hip-hopi rütme. Treening sobib kõigile ja ei vaja mingit eelnevat kogemust!

RIIETUS/JALANÕUD:
Selga mugavad riided, T-särk, shortsid või retuusid ja jalga tossud/tennised.

HINNAD

Tantsutrennid:

1 kord 10EUR

1 kuu 2x nädalas 45EUR

1 kuu 4x 30EUR

1 kuu 4x nädalas 80EUR

Fitness trennid:

Twerkout Sakus

1x 10EUR

10x kaart 80EUR

Twerkout Tantsugeenis

(kehtib Tantsugeeni hinnakiri – tšekka nende kodulehte ja registreeru tundi sealt)